Sun, May 01 | Kosta's House Stavros, Akrotiri, Crete

JOGA na KRECIE Maj 2022 (rezerwację rozpoczynamy 1-go grudnia 2021)

Wspaniały tydzień z jogą na Krecie. Codzienne zajęcia jogi, medytacji, odpoczynek, relaks, piękne, ciepłe morze, puste o tej porze roku plaże, słońce, pyszne jedzenie i mnóstwo czasu dla siebie. Cudowne rozpoczęcie sezonu letniego! Zapraszamy!
JOGA na KRECIE  Maj 2022 (rezerwację rozpoczynamy 1-go grudnia 2021)

Time & Location

May 01, 2022, 6:00 PM – May 08, 2022, 6:00 PM
Kosta's House Stavros, Akrotiri, Crete, Hondrou Kavou, Stavros,731 00, stavros, akrotiri hanion 731 00, Greece

About the Event

10-17 października 2021

Kreta to zaczarowane miejsce. Miejsce pełne słońca, pomarańczy, oliwek, słonej, morskiej wody i wiatru zrywającego kapelusze z głów. Kreta to tajemnicze jaskinie, piękne, stare klasztory, zagubione ścieżki wśród gajów oliwnych i magiczne plaże. To idealne miejsce na odpoczynek, na który tak często nie dajemy sobie pozwolenia. Relaks połączony z jogą z widokiem na morze, z szumem wiatru w uszach i w promieniach późnego, choć letniego wciąż słońca to piękny prezent, który możesz sobie podarować.

JOGA

Moja propozycja to joga dla wszystkich kobiet. Dla tych, które jogę znają i kochają, dla tych, które spróbowały i po pierwszych zajęciach uciekły w popłochu i dla tych, które nigdy nie próbowały a mają ochotę, potrzebę czy też zwyczajnie odczuwają ciekawość. Dowiesz się, jak zacząć medytować, jak się nie zniechęcić, jak dobrać odpowiedni rodzaj medytacji. Poznasz sposoby dobrego oddychania (pranayama) i pozycje jogi (asany), które sprawią, że zaczniesz poznawać swoje ciało, poczujesz się w nim wygodniej, zaczniesz go słuchać, dbać o nie z życzliwością i troską, na jaką zasługuje. Wiodącym motywem naszych zajęć będzie budowanie kobiecej wspólnoty, wspieranie kobiecej siły we wszystkich jej przejawach, w każdej z nas z osobna oraz w nas jako wspólnocie. Czuję, że siła oparta na wspólnocie, szczera i autentyczna dobroć w stosunku do siebie i innych to coś czego bardzo teraz potrzebujemy.

Oferujemy pięć poranków z jogą. Będziemy zaczynać półgodzinną nauką medytacji, a następnie będziemy ćwiczyć asany. 90-cio minutowe zajęcia będą dostosowane do wszystkich - bez względu na możliwości fizyczne, wiek, figurę, doświadczenie (lub jego brak) w jodze. Jedyne, co jest niezbędne, to dobre chęci, otwartość i szczery uśmiech.

Nazywam się Ania Ligęza-O’Connor i będę twoją nauczycielką jogi. Jogę praktykuję od wielu lat i z upływem czasu zrozumiałam, jakim jest potężnym narzędziem pomagającym wracać do siebie, do środka. Kiedy kilka lat temu zaczęłam regularnie medytować, wiedziałam, że to jest moja droga. Na Krecie zostałam nauczycielką jogi (certyfikat instruktorski Tantra Hatha Yoga Teacher wydany przez Yoga Alliance Professionals) a po rocznym kursie nauczycielskim w Szwajcarii, zostałam pierwszym w Polsce certyfikowanym nauczycielem Anusary jogi (RYT200 wydany przez Yoga Alliance).Chciałabym pokazać, że joga z całym swoim bogactwem filozofii, nauki i praktyki, to remedium na dzisiejszy szybki, stresujący i często niezdrowy tryb życia.

ZAKWATEROWANIE

Cudowny tydzień z jogą spędzisz w Kosta’s House (www.kostashouse.com). Jest to mały hotelik położony kilka metrów od morza w malowniczej miejscowości Stavros na półwyspie Akrotiri, w pobliżu Chanii. Kilkadziesiąt metrów od hotelu znajduje się urocza zatoczka, w której można popływać. Można też skorzystać z basenu z wodą morską. Na kilka innych plaż w Stavros możesz dojść piechotą (15-30 minut), dojechać samochodem lub rowerem. Do Chanii, która według wielu jest najpiękniejszym miastem na Krecie, można dojechać samochodem lub autobusem odjeżdżającym z pobliskiego przystanku.

Ponieważ zajęcia jogi odbywają się rano, masz do dyspozycji cały dzień. Możesz wybrać relaks i wylegiwanie się przy basenie, możesz również poznawać Kretę. Zawsze służymy informacją, radą i pomocą, dokąd i jak pojechać, gdzie pójść na górski spacer, co zjeść i czego się napić. Możesz skorzystać z usług przewodniczki, która doskonale zna wszystkie zakątki wyspy. Organizujemy również wycieczki fakultatywne (szczegóły na miejscu). Możesz wynająć samochód (służymy pomocą), rower albo skorzystać z transportu publicznego. Możesz robić dużo albo nie robić nic. To tydzień odpoczynku dla Ciebie, na Twój sposób, według Twojego pomysłu!

CENNIK

Cennik podamy 1-go grudnia

Kontakt:

Zakwaterowanie: info@kostashouse.com, tel: +30 697 1757374

Joga i inne pytania: aniamoconnor@gmail.com, tel: +48 790 259 999

Share This Event