top of page

Sat, Oct 21

|

Dąbrówka

Boso Na Macie - warsztaty jogowo-terapeutyczne z Ewą Kempką

Stopy! Na macie, w butach, na boso, w wodzie, w powietrzu! Wszędzie gdzie tylko nas poniosą!

Boso Na Macie - warsztaty jogowo-terapeutyczne z Ewą Kempką
Boso Na Macie - warsztaty jogowo-terapeutyczne z Ewą Kempką

Time & Location

Oct 21, 12:00 AM – 4:30 PM

Dąbrówka, Lipowa 1, 62-070 Dąbrówka, Poland

About the Event

Spotkałyśmy się na macie i wciąż na niej trwamy. Jedna z nas to nauczycielka jogi, pasjonatka tradycji tantrycznej i pracy z ciałem na macie. Druga to terapeutka pracy z ciałem, z dwudziestoletnim  doświadczeniem w terapii w ujęciu holistycznym, uwzględniająca aspekty zarówno fizycznych jak i emocjonalnych czynników rozwijających zaburzenia funkcjonalne oraz zmiany strukturalne w ciele. Od chwili, kiedy poznałyśmy się, mamy poczucie, że o człowieku w sensie holistycznym, myślimy podobnie. Na macie rozkminiamy nasze dwa światy: jogiczny i terapeutyczny. Tym razem pojawił się  nam temat: BOSO NA MACIE - równoważenie ciała przez stopy. 

Kształt ciała determinują cechy fizyczne, które dostajemy w „rodzinnym spadku” po bliskich, wzorce emocjonalne oraz przeciążenia, zarówno statyczne jak i dynamiczne, którym się poddajemy. Stopy odbierają informacje z ciała, które  niejednokrotnie nadają im formę. Na naszych warsztatach chcemy pokazać jak reakcje z ciała wpływają na równoważenie stóp oraz,  jak jogowo i terapeutycznie dotyk stóp wpływa na trzymanie ciała i regulacje napięć tkanek miękkich. 

Warsztaty odbędą się w pięknej sali Pro Vital Fitness Club, ul. Lipowa 1 w Dabrówce w sobotę 21-go października, od 12.30 do 17.00. Warsztaty bedą trwały cztery godziny, z półgodzinną przerwą na herbatę i pogawędki. Cena  200 zł. Bezzwrotną zaliczkę w wysokości 50 zł prosimy wpłacać do 15-go października. Wpłata o czasie będzie stanowiła gwarancję rezerwacji miejsca. Zapisy tylko i wyłącznie na adres mailowy: aniamoconnor@gmail.com. Jeśli masz pytania, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 501 637 879 - Ewa i 790 259 999 - Ania

Share This Event

bottom of page