Sat, Apr 25 | Kosta's House, Stavros

YOGA KRETA kwiecień-maj

Wiosna z jogą na Krecie!
Registration is Closed
YOGA KRETA kwiecień-maj

Time & Location

Apr 25, 2020, 6:40 PM – May 02, 2020, 10:40 PM
Kosta's House, Stavros, Stavros, Crete, Greece

About the Event

Kreta to zaczarowane miejsce. Miejsce pełne słońca, pomarańczy, oliwek, słonej, morskiej wody i wiatru zrywającego kapelusze z głów. Kreta to tajemnicze jaskinie, piękne, stare klasztory, zagubione ścieżki wśród gajów oliwnych i magiczne plaże. To idealne miejsce na odpoczynek, na który tak często nie dajemy sobie pozwolenia. Relaks połączony z jogą z widokiem na morze, z szumem wiatru w uszach i w promieniach późnego, letniego słońca to piękny prezent, który możesz sobie podarować.

JOGA

Nasza propozycja to joga dla każdego. Dla tych, którzy jogę znają i kochają, dla tych, którzy spróbowali i po pierwszych zajęciach uciekli w popłochu i dla tych, którzy nigdy nie próbowali, a mają ochotę, potrzebę czy też zwyczajnie odczuwają ciekawość. Dowiesz się, jak zacząć medytować, jak się nie zniechęcić, jak dobrać odpowiedni rodzaj medytacji. Poznasz sposoby dobrego oddychania (pranayama) i pozycje jogi (asany), które sprawią, że zaczniesz poznawać swoje ciało, poczujesz się w nim wygodniej, zaczniesz go słuchać, dbać o nie z życzliwością i troską, na jaką zasługuje. 

Oferujemy pięć poranków z jogą. Będziemy zaczynać półgodzinną nauką medytacji, a następnie będziemy ćwiczyć asany. Zajęcia, trwające 90 minut, będą odbywać się w małych grupach (maksymalnie 12 osób) i będą dostosowane do wszystkich - bez względu na możliwości fizyczne, wiek, figurę, doświadczenie (lub jego brak) w jodze. Jedyne, co jest niezbędne, to dobre chęci, otwartość i szczery uśmiech.  

ZAKWATEROWANIE

Cudowny tydzień z jogą spędzisz w Kosta’s House (www.kostashouse.com). Jest to mały hotelik położony kilka metrów od morza w malowniczej miejscowości Stavros na półwyspie Akrotiri, w pobliżu Chanii. Kilkadziesiąt metrów od hotelu znajduje się urocza zatoczka, w której można popływać. Można też skorzystać z basenu z wodą morską. Na kilka innych plaż w Stavros możesz dojść piechotą (15-30 minut), dojechać samochodem lub rowerem. Do Chanii, która według wielu jest najpiękniejszym miastem na Krecie, można dojechać samochodem lub autobusem odjeżdżającym z pobliskiego przystanku. 

Ponieważ zajęcia jogi odbywają się rano, masz do dyspozycji cały dzień. Możesz wybrać relaks i wylegiwanie się przy basenie, możesz również poznawać Kretę. Zawsze służymy informacją, radą i pomocą, dokąd i jak pojechać, gdzie pójść na górski spacer, co zjeść i czego się napić. Możesz skorzystać z usług przewodniczki, która doskonale zna wszystkie zakątki wyspy. Możesz wynająć samochód (służymy pomocą), rower albo skorzystać z transportu publicznego. Organizujemy również warsztaty kulinarne dla naszych gości. Uczymy, jak przygotować wegetariańskie greckie specjały. Możesz robić dużo albo nie robić nic. To tydzień odpoczynku dla Ciebie, na Twój sposób, według Twojego pomysłu!

CENNIK 

Cena za jeden pokój w apartamencie to 535 euro za tydzień pobytu. 

Do dyspozycji mamy 4 pokoje z dużym łóżkiem (jednoosobowe) oraz 4 pokoje z dwoma pojedynczymi łóżkami (możliwość połączenia ich w jedno duże lub zakwaterowanie 2 osób).

Minimalna ilość osób na warsztatach to sześć osób. 

Cena obejmuje:

- 5 zajęć jogi, każde po 120 minut

- 7 dni zakwaterowania w Kosta's House z pełną obsługą hotelową

- kolacja 22-go kwietnia

- warzywa z ekologicznego ogrodu w dowolnych ilościach

- dostęp do wi-fi

- parking

- transport z lotniska w Chanii

- w cenę wliczone są również podatki oraz opłaty klimatyczne

Cena nie obejmuje:

  • przelotu
  • dodatkowych atrakcji i wycieczek
  • transportu z lotniska w Heraklionie

Kontakt:

Zakwaterowanie: info@kostashouse.com, tel: +30 697 1757374

Joga: aniamoconnor@gmail.com, tel: +30 6970468791

                                    Rezerwacja otwarta tylko do 14-go grudnia 2019 

Ważne: Warsztaty zostaną odwołane jeśli nie zbierze się przynajmniej sześć osób, dlatego nie rezerwuj biletów lotniczych przed 14-tym grudnia 2019! 

Registration is Closed

Share This Event