Tue, Jan 11

|

ewaijo Centrum Edukacyjne

NA POCZĄTKU BYŁA...JOGA Palędzie koło Poznania

Czy joga to religia? Czy może zastąpić fizjoterapię, wizytę u psychologa? Czy schudnę praktykując jogę? Co to savasana, mantra, mala? I co z tą medytacją? Kurs dla początkujących i dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o jodze, chcą odświeżyć, albo po prostu popraktykować dobrą jogę!

Registration is Closed
See other events
 NA POCZĄTKU BYŁA...JOGA Palędzie koło Poznania

Time & Location

Jan 11, 6:30 PM – Mar 15, 6:30 PM

ewaijo Centrum Edukacyjne, Malinowa 35, 62-069 Palędzie, Poland

About the Event

Czy joga to religia? Czy może zastąpić fizjoterapię, czy wizytę u psychologa? Czy schudnę praktykując jogę? Co to savasana, mantra, mala? I co z tą medytacją?

To nie są ani rzadkie, ani głupie pytanie. Często jednak rozpoczynający praktykę ich nie zadają, bo nie ma czasu, bo wstyd trochę, trochę obawa przed wyśmianiem. Czasami szukamy informacji sami i dostajemy wachlarz informacji od zapewnień, że joga wyleczy cię ze wszystkiego do tego, że joga czyste zło. Czasami nie szukamy, przychodzimy na jogę i w końcu, po krótszym, lub dłuższym czasie, sami odkrywamy czym joga, a czym nie jest dla nas samych.

Żeby uprościć zadanie i być może skrócić czekanie na odpowiedź czym joga jest, przygotowałam kurs dla zupełnie początkujących, lub takich, którzy chcą być zupełnie początkujący :-)! Dla tych, którzy lubią wiedzieć jak najwięcej, dla tych, którzy nie mają okazji zapytać. Dla tych, którzy chcieliby poznać podstawy jogi, historię, filozofię i poczuć się bardziej komfortowo na zajęciach. Oprócz podstaw asan (czyli pozycji ciała), porozmawiamy o ośmiu gałęziach jogi, o sutrach, dowiemy się o czym jest Bhagavad Gita. Każde zajęcia to część teoretyczna (co tydzień inny temat), ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz chwila z zamkniętymi oczami do własnej kontemplacji (możemy nazwać ten czas medytacją), następnie ćwiczenia na macie (asana) i relaksacja (Savasana). 

Zapraszam was na ośmiotygodniowy kurs jogi o tym dla początkujących i nie tylko . Będziemy spotykać się w pięknej sali centrum edukacujnego ewaijo w Palędziu przez osiem tygodni, we wtorki od 18.30 do 20.00. Ostatnia środa (dziewiąta) to czas na odrobienie zajęć dla tych, którzy z jakiegoś powodu je opuścili. Mamy tylko 10 miejsc więc zapraszam do rezerwacji! 

Cena za 8 spotkań (90 minut każde) to 280 zł.

Daty naszych spotkań to: 

styczeń: 11, 18 (25-go zajęcia odwołane z powodu ferii zimowych)

luty: 1, 8, 22 (15-go zajęć nie będzie, nie będzie mnie w kraju)

marzec: 1, 8, 15 i 22 (do odrobienia zajeć)

Zapisy i wszelkiego rodzaju pytania TYLKO: email: aniamoconnor@gmail.com, tel: +48 790 259 999, FB (https://www.facebook.com/BreathingmoreSpace). Bardzo proszę nie zgłaszać się tutaj. 

Share This Event