top of page

Sun, Jan 07

|

Satwa Yoga

Warszawa! Warsztaty jogi holistycznej dla wszystkich!

Warsztaty dla wszystkich bez względu na płeć, wiek, czy umiejętności!

Warszawa! Warsztaty jogi holistycznej dla wszystkich!
Warszawa! Warsztaty jogi holistycznej dla wszystkich!

Time & Location

Jan 07, 2024, 10:00 AM – 2:00 PM GMT+1

Satwa Yoga, Alojzego Felińskiego 24, 01-569 Warszawa, Poland

About the Event

Na kolejne już warsztaty w Warszawie zapraszam  wszystkich bez względu na płeć, wiek*, czy umiejętności. Są to warsztaty jogi holistycznej czyli takiej, która łączy w sobie wszystko co może posłużyć nam jako narzędzie do poznawania siebie. Joga Asana czyli ruch naszego ciała jako jedno z takich narzędzi, oddech, który prowadzi nas przez sekwencję asan oraz nasze codzienne życie. Innym narzędziem jest przebywanie ze sobą w ciszy i z zamkniętymi oczami, pogłębianie świadomości ciała poprzez obserwację. Będą również rozmowy - z samą/samym sobą, oraz takie z osobą z maty obok. Kolejnym narzędziem to mądrość płynąca z głębokiej filozofii jogi. Tym razem zajrzymy między wersy Bhagavad Gity - jednego z najbardziej popularnych tekstów jogowych, często przytaczanych na zajęciach jogi (albo przynajmniej tak powinno być :-)!). Bhagavad Gita to piękny tekst o praktyce jogi, ale przede wszystkim o życiu. Opowiem wam dlaczego dla mnie ten test jest fascynujący, może zainspiruję, może dam do myślenia. Przyjrzymy się kilku wersom/cytatom i zobaczymy co oferują każdej/każdemu z nas. 

Warsztaty trwają 4 godziny plus 15-minutowa przerwa na herbatę. Koszt to 220 zł. Mamy 15 miejsc, a warsztaty odbędą się pod warunkiem, że zbierze się 10 osób. Zapisy na warsztaty do 10 grudnia. Uczestnictwo w warsztatach gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł do 15 grudnia. Pozostałą kwotę można zapłacić na miejscu, gotówką. Zapisy oraz wszelkie inne pytania, wyłącznie na aniamoconnor@gmail.com. 

Jeśli macie ochotę mnie popodglądać, zapraszam na www.aniaoconnoryoga.com, www.aniukowepisadło.com, FB (BreathingMoreSpace) oraz IG (ania_ligeza_oconnor). Serdecznie zapraszam! 

*osoby dorosłe oraz osoby od 16 roku życia, które praktykują jogę. W razie pytań proszę o kontakt.

Share This Event

bottom of page